logo

LHF
wordt gesteund door K. Brecht S.K.

scheids
REF:HERMANS TOON
AR1:BOLS KEVIN
AR2:WILLEMS JONAS


za., 01. nov. 2014 19:30
Brecht
Brechtspeelplan
-:- Excelsior Essen
Excelsior Essen
Matchbalsponsor
K. Brecht S.K. - Exc. Essen
pincoding




U15 A winnen topper!!

De aangekondigde topper van onze youngsters werd een geweldig succes; met 2-4 werd de maat genomen van SK Donk, 2de in de rangschikking. Dat de 3de op de tabel, Exc. Essen, 2 punten laat liggen bij Kaart, is nog lekker meegenomen.
Gregory Van Boxelaer, Bjorn Van Aelst, Anthony Lievens en Lode Van Minnebruggen zorgden voor de doelpunten.
4 doelpunten, 4 verschillende namen, dit duidt er op dat trainer Sven Van Dyck en zijn collega's een sterk collectief hebben gesmeed, want zij die scoren, zijn de exponenten van de prestatie van een gans team.
Proficiat!

Rangschikkingen en ander nieuws

Jeugd en reserven aan kop

Eerste elftal heeft vrij week-end

Onze jeugd- en reservenploegen doen het goed; liefst 3 elftallen staan aan de leiding: de reserven A, de U17 en de U15 A.
De veteranen zijn virtueel medeleider en de U15 B staan op een tweede plaats.
Een topper kondigt zich aan: de U15 A gaan zaterdag om 11:00 op bezoek bij SK Donk, runner-up op 4 ptn.
Net zoals op de openingsdag van de huidige campagne is ons eerste elftal dit week-end vrij.
Dat zoiets een vertekend beeld geeft van de rangschikking, hoeft geen betoog, maar een inhaalrace is wel aan de orde.
fuussekaul640
Midweek Camping Fuussekaul
(G.H. Luxemburg)
7598

Winnen een jaarabonnement K. Brecht S.K.

7253
7517
7156
7205
7330
7602
7401
7424
7454
7247
sint_cartoon
Op 22 november komt Sinterklaas op bezoek:
Iedereen aanwezig om 17:00 om zeker om 17:30 aan tafel te gaan!
Om 18:30 komen de Sint en Zwarte Piet!

Aanpassingen kalender

De kalenderboekjes zijn nog maar pas gedrukt, ze worden trouwens eerstdaags verdeeld, of er zijn al veranderingen.
De U15 A hebben er Wildert bijgekregen, de U9A moeten extra naar Ol. Deurne en de U7 B verwelkomen Exc. Essen.
Let wel dat er tijdens het seizoen veranderingen kunnen komen in de speeldag en -uur van een wedstrijd.
De kalenders op de website zijn aangepast en worden steeds zo vlug mogelijk bijgewerkt.
In extremis heeft Oosthoven zich op 22-09 nog ingeschreven bij de U10; zij komen er bij in reeks N, onze U10 B.
Nog later schreef Westmalle zich in bij de U12, reeks H, onze U12 A; de U12 B verliezen 4 wedstrijden door het algemeen forfait van Lentezon.
Op 21-10 hebben White Star Schorvoort C zich nog ingeschreven bij de U12 B en SK Donk bij de U10 A.

Pagina 1 van 4

Start
Vorige
1

week

LAST MATCHES
Datum vr., 24. okt. 2014 Beginn 20:00
Brecht
Brecht
Berendrecht B
Berendrecht B
3:0

Datum za., 25. okt. 2014 Beginn 11:00
Donk
Donk
Brecht
Brecht
2:4

Datum za., 25. okt. 2014 Beginn 11:00
Brecht
Brecht
FC Blaasveld
FC Blaasveld
4:4

Datum za., 25. okt. 2014 Beginn 15:00
Brecht
Brecht
Oostmalle
Oostmalle
3:0

Datum za., 25. okt. 2014 Beginn 15:00
Weelde
Weelde
Brecht
Brecht
4:0

Datum za., 25. okt. 2014 Beginn 15:00
Oostmalle
Oostmalle
Brecht
Brecht
7:1

UPCOMING
Datum zo., 26. okt. 2014 Beginn 11:00
Brecht
Brecht
Weelde
Weelde
-:-

Datum zo., 26. okt. 2014 Beginn 11:00
Maria Ter Heide
Maria Ter Heide
Brecht
Brecht
-:-